hoogstramontage.nl | Over ons
16574
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16574,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Over ons

Over ons

Hoogstra Steigerbouw b.v.

Is al ruim 15 jaar actief en gespecialiseerd in het uitvoeren van stalen steigerbouwwerkzaamheden in de woning renovatie, de monumenten restauratie, de woning nieuwbouw en alle andere voorkomende uitvoeringen, groot of klein.

 

Wij zijn gevestigd in Schiedam (hoofdvestiging) en Leiden.

 

Met een eigen voorraad van c.a. 50.000m2 stalen steigermateriaal, bouwliften, aluminium rolsteigers etc. en eigen transportmiddelen kunnen wij snel, effectief en voor een scherpe prijs iedereen ten diensten staan.

 

Wij zijn een VCA gecertificeerd bedrijf met vak geschoolde (gecertificeerde) medewerkers en hebben veiligheid hoog in het vaandel staan.

 

Onze steigerwerkers worden conform alle eisen en plichten waaraan het steigerwerk moet voldoen welk vanuit overheidswege is vastgelegd in de “Richtlijn steigers” uitgevoerd.

 

Alle bouw CAO bepalingen m.b.t. Steigerbouw zijn bij ons van toepassing; u bent als opdrachtgever verzekerd met een gerenommeerd onderneming in zee te gaan.

 

Wij hopen van harte voor u iets te mogen en te kunnen betekenen.

 

Marcel Hoogstra

Algemeen directeur

Hoogstra Steigerbouw b.v.

Hosbo Verhuur b.v.

 

 

Werkvoorbereiding / Uitvoering / Calculatie

Bart Nauta

Bart Nauta

Stalen steigers

06 13965066

 bart@hoogstramontage.nl

Rob Blanker

Rob Blanker

Stalen steigers

06 22995779

 rob@hoogstramontage.nl

Florens van der Kooi

Florens van der Kooi

Stalen steigers, aluminium rolsteigers, Bouwliften / VCA

06 46257063

 florens@hoogstramontage.nl

John Barendregt

John Barendregt

Stalen steigers

06 16035014

 john@hoogstramontage.nl

Direktie

Marcel Hoogstra

Marcel Hoogstra

Direktie

marcel@hoogstramontage.nl

Administratie

Jan-Willem Vos

Jan-Willem Vos

Administratie / Facturatie

010 4627493

jan-willem@hoogstramontage.nl